Ми вже працюємо, виходьте зі сплячки й Ви!!!

Польоти на літаку і планері, стрибки з парашутом, колективний відпочинок на природі з авіаційним присмаком – все це і багато іншого доступно в околицях Рівного вже зараз. Також наявна можливість подарувати небо близьким.

По приїзді до нас Ви зможете навчитися планерним польотам та парашутному спорту, знайти однодумців, залучити до цікавих корисних занять своїх дітей та друзів.

Час проведення навчально-тренувальних зборів можна використати для проходження прогресивного курсу парашутних стрибків AFF або інтенсивних щоденних польотів, в результаті яких за 10 днів можливо вилетіти на планері САМОСТІЙНО!!!

Збори триватимуть до 18.05.2016 і 19.05.2016 перейдуть видовищні у змагання.

Тож не баріться, завантажуйте карту і гайда до нас!

Перші збори 2016

Перші збори 2016

Збори відкрито!

Щороку на приїжджають спортсмени з різних куточків України.

Ось і цього разу зібралася команда зі Львова, Харкова, Мелітополя ну і, само собою, Києва і Рівного. Хлопці вводяться у стрій і роблять успіхи.

Також порадували своєю активністю нові спортсмени.

У Саши перша бойова "площадка", з чим і вітаємо!

Ось так подолали екватор першого тижня.

Продовжуємо літати щодня і запрошуємо приєднатися любителів неба.

Травневі вихідні

Друзі, наступні стрибкові та льотні дні - 2.05 та 3.05.

Поспішайте записатися, щоб ми встигли укласти для вас парашутики)).

Окрім того нагадуємо, що згідно розкладу подій на сезон 2016 01.05-18.05 заплановано планерні та парашутні навчально-тренувальні збори.

Це означає, що АЕРОДРОМ ПРАЦЮВАТИМЕ ЩОДНЯ за наявності хорошої погоди.

Підсумком проведення зборів стануть змагання - обласний чемпіонат "Кубок ім.Лісіцина" з планерного спорту (Бланіки+Янтарі з гандикапом). Період проведення змагань - 19.05-29.05.

Для всіх бажаючих навчитися стрибати з парашутом та літати на планері збори стануть прекрасною можливістю реалізувати цю мрію у короткий термін в компанії спортсменів та інструкторів з усієї України.

Вихідні 9-10.04.2016

Сезон 2016 в позитивній динаміці і крайні вихідні - тому підтвердження.

Вітаємо Сергія Тхорука з відкриттям сезону польотів, Наташу Рубльову з відкриттям сезону стрибків, а Сашу Максименка так узагалі з плідною роботою і відкриттям сезону по двом фронтам!

Раді були знайомству з бандою парашутистів з Києва - ви прикрасили небо над Вороновим своїми яскравими куполами. Респект Полінці Северчук за приклад приходу в аеродром у вітер.

Планеристам потоків не родавали, тому відлітали круги та зони. Парашутисти відстрибали 7 підйомів за вихідні та відзначили ювілей. "Айдар" у новому складі знову десантувався.

Один Іллюшка з батьками відлітав ознайомчий політ на літаку, а наш Іллюшка Максименко пройшов ознайомчу закатку планеру на стоянку.

Спасибі Льоші Шарадкіну за заняття по точності приземлення. Окрема велитенська подяка Юлі і Саші Максименко, які так інтенсивно та індивідуально готували всіх спортсменів-парашутистів по 2-ам, 4-ам і... 8-ам)))). Льоша Рігер - класно, що ти приїхав, склав компанію і ввів нас у нюанси укладки, а також дякуємо за твої кльові заморські історії.

Важко відзначити всіх інструкторів, спортсменів, укладчиків, механіків, техніків, працівників кухні та складу - ваша робота безцінна, лише спільними зусиллями щотижня піднімаємося в небо!

Бережіть себе!

see you!

Вихідні 2-3.04.2016

Суботній вітер залишив нас на землі, тому ми мали вдосталь часу та робочих рук для збору планеру після посадки за межі аеродрому.

Також парашутисти з інструкторами увечері мило посиділи в аеродромному барі, переглядаючи з проектору фото Наталі Вікторівни. Сергій Олександрович за фотоматеріалами зробив нам екскурс в історії клубу.

Проте, в неділю відпрацювали за два льотних дні!

Сміливий хлопчик Владік з батьками пролетів екскурсію на літаку Саката ралі.

Вдруге до нас завітали вояки з батальону "Айдар" і разом з іншими гостями та спортсменами виконали десантні парашутні стрибки.

Два парашутисти відкрили сезон. "Івани Іваничі" стрибнули зі 100 м і вижили - респект Сергію Лисенко.

А заступник командира парашутної ланки Nazar Harmatyuk так хотів у зліт, що вдягнувся у Д1-5у, але молодь у пріоритеті, тому Назарка роздягли і у зліт пішов Саша Козак, який встановив рекорд для, стрибнувши 4 рази!!

Загалом АН-2 піднімався у небо 5 разів)).

Два тендем-інструктори Leonid Tomchuk і Назар Гарматюк були введені в стрій, а їх пасажири Санічка Данич і Віктор Деренько здійснили героїчний подвиг і стрибнули з 3-х тисяч метрів.

На власному літачку на аеродром прилітали наші друзі.

Планеристи ширяли у терміках під кромкою 1450. Два спортсмени Максим Кундос та Олексій Кособуцький також відкрили сезон, відлітавши контрольні та самостійні польоти.

Приємно, коли в польотах зайняті усі підготовлені планери і жоден інструктор не сумує на землі).

В небо хотілося ще і ще, але день поки що короткий - залишимо щось і на наступні вихідні.

До зустрічі!

26-27 марта

Прошедшие выходные можно смело назвать - "первые в этом году".

У планеристов:

- первая кромка 1950м

- первое парение больше 3 часов

- облетали новый вариаметр

- облетали еще один планер - теперь их 5.

- первая площадка -

не совсем ожидали, поэтому пришлось чуток потратить время на подготовку телеги, но за 3 часа несчастный был возвращен на территорию аэродрома, где и выставлялся

- наш уважаемый командир Виктор Иванович закончил ввод на новую матчасть, самолет-буксировщик типа Соката 235, и, как говориться, чтобы 2 раза не вставать - сразу и выпустился на ней на буксировку.

У парашютистов:

- у нас появилась аренда, парашют Омега 189, в ранце Мираж и со страхующим прибором Сайпрес ждет желающих на аэродроме, и мы всеми силами работаем над увеличением их количества

- мы решили нюанс с самолетом, который не позволял намм летать высоко, и уже в следующие выходные полетим на 3000.

В среду ожидается хорошая погода. Всех желающих ждем на аэродроме. Заявки просьба подавать командиру звена Дереньку В.И.