Відпочинок

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 18490

Рівненський авіаційно-спортивний клуб — це, практично, заповідна зона авіації України. Таких місць на карті країни лишилося дуже мало. Організувати тут відпочинок вихідного дня з сім’єю, друзями, батьками — само по собі вже цікава подія.

База аеродрому являє собою озеленене фруктовими садами житлове містечко з інфраструктурою для відпочинку, де можна приємно провести час далеко від задушливої міської метушні. 

Окрім членів клубу на аеродромі широко прийнято радо вітати друзів авіації і любителів неба. При бажанні можна здійснювати ознайомчий політ на літаку чи планері, здійснити стрибок з парашутом чи просто відпочити з сім’єю та друзями, познайомитися ближче зі справжніми пілотами і парашутистами, поспілкуватися з людьми, близькими по духу і захопленню.

На аеродромі є затишне кафе, де можна смачно поснідати, перекусити після занять чи відзначити важливу подію. Також для бажаючих лишитися на ночівлю є готель з душовими кімнатами та туалетами, зручний паркінг, місця під кемпінг і намети. У холодну пору року всі приміщення опалюються.