Десантні стрибки з парашутом по класичній програмі

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 11072

ЩО ТАКЕ КЛАСИЧНА ПРОГРАМА"
Класична програма навчання десантним стрибкам з парашутом – це стала методика навчання студентів, що існує у нашій країні достатньо давно, і що випустила у небо не одну сотню спортсменів. Іноді її називають «другою програмою». Вона була розповсюджена у школах ДТСААФ і сьогодні є найдоступнішою по вартості.

Програма розрахована на 20-30 стрибків, залежно від таланту студента і підсумком її проходження повинні стати вміння студента знаходитися у стабільному положенні у вільному падінні, вміння контролювати висоту, знання тактико-технічних характеристик основних парашутів Д-1-5У, Т-4, УТ-15, класичного «крила», запасных парашутів 3-5, 3-6П, ПЗ-81, знання укладки парашуту і його розуміння, точність приземлення і знання як діяти у нештатних ситуаціях.

Вимоги до курсу достатньо високі, але й навчання сплановано від простого до складного при обов’язковій високій відповідальності студента за свої дії, оскільки покладатися він зможе лише на себе, чітко розуміючи, що від якості засвоєного ним уроку на землі, залежить якість стрибка. Інструктор протягом усього курсу навчання контролює стрибок з борту літака і лише на більш складних завданнях за необхідності стрибає разом зі студентом.

Десантні стрибки з парашутом по класичній програмі здійснюються з круглим керованим парашутом типу Д-1-5у, який студенти власноруч укладають під пильним спостереженням інструктора. Програма налічує 11 завдань, які н менше двох разів потрібно здати на «добре». Така програма розрахована на 2-3 місяці, протягом яких студент і психологічно адаптується до екстремальних умов і морально вливається у «парашутне життя» і культуру.

 

Програма курсу
Весь курс підготовки по класичній програмі складається з 11 етапівв онавчання. Програма містить такі обов’язкові задачі:

  • відділення від літального апарату;
  • стабільне падіння;
  • контроль часу вільного падіння;
  • контроль висоти у вільному падінні;
  • управління тілом у вільному падінні (виконання фігур "спіраль", "сальто");
  • тактико-технічні характеристики основних парашутів Д-1-5У, Т-4, УТ-15, класичного "крила" (ПО-16, Мастер-Хіт, Parafoil), запасних парашутів 3-5, 3-6П, ПЗ-81;
  • управління всіма переліченими парашутами;
  • варіанти укладки перелічених парашутів;
  • основи роботи на точність приземлення;
  • дії у позаштатних ситуаціях.
  • Програма включає теоретичну частину, знання якої студент у результаті повинен здати на заліку і практичну, яка включає мінімум по два стрибки на кожне завдання. По закінченню теоретичного курсу перед першим стрибком студент проходить наземну підготовку (відпрацювання елементів стрибка) і обов’язків залік на знання як себе поводити у позаштатних ситуаціях.

    Стрибки по класичній програмі здійснюються групою студентів, яких з борту літака контролює інструктор. Успішно пройденим завданням вважається його виконання студентом на оцінку «добре» двічі. Часто студент потребує більше стрибків на одне завдання, щоб інструктор допустив його до наступного. Від чіткості і правильності виконання завдання студентом залежить його безпека, тому завдання інструктора простежити, щоб кожен етап навчання студент проходив свідомо і зі знанням справи.

    По мірі просування по програмі студенти класичної програми знайомляться з різними видами парашутів і на практиці вивчають їх управління. Перехідна новий вид парашуту обов’язково супроводжується заліком по його укладці і зрізом знань по його управлінню. Після переходу на стрибки з парашутом типу «крило» студент здає залік і отримує право на самостійні стрибки.

    Безперечними перевагами даної програми є глибоке вивчення парашутної техніки студентами, навчання їх навичкам самостійної укладки парашуту і влика кількість стрибків, протягом яких студент засвоює на практиці техніку безпеки і поведінку в різноманітних нештатних ситуаціях. ;

     

    З ЧОГО ПОЧАТИ НАВЧАННЯ?
    Для проходження курсу, необхідно заздалегідь нам зателефонувати або залишити Заявку на проходження курсу. Після чого ми передзвонимо Вам і уточнимо можливість навчання. По приїзду на аеродром Вам необхідно буде зареєструватися, заповнити анкету, пройти медичний огляд. Ви познайомитеся з інструкторами, які будуть контролювати весь етап навчання.

    Навчання курсу по Класичній програмі може зайняти до кількох місяців, тому потрібно заздалегідь розпланувати дні занять (як правило – це вихідні дні). Основний комплект спорядження буде наданий Вам на весь курс навчання. Дидактичні матеріали можна завантажити на нашому сайті.  

     

    ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ НАВЧАННЯ?
    Вам потрібно взяти паспорт, зручний для навчання одяг, блокнот для записів і ручку. Окрім того, якщо Ви приїжджаєте здалека, то необхідно заздалегідь домовитися про варіанти проживання у клубі у разі перебування на території дропзони протягом кількох днів.

     

    ОБМЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
    Обов’язковою умовою допуску до стрибків є хороший стан здоров’я. Ми не рекомендуємо стрибати, маючи хвороби серця, психічні розлади, вагітність, проблеми опорно-рухової системи. Також до стрибків не допускаються діти до 8-ми років.

     

    НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
    У нашій бібліотеці  Ви можете завантажити всі необхідні для навчання матеріали.

     

    ЦІНИ
    Ознайомитися із вартістю проходження курсу стрибків з парашутом по класичній програмі можна на сторінці Ціни на стрибки

     

     

     

    БАЖАЮ ПРОЙТИ КУРС НАВЧАННЯ!

     

    Вкажіть разом з країною

    Телефон бажано вказати з кодом міста