Рівненський авіаційно-спортивний клуб

Середа, 12 лютого 2014 г.
Переглядів: 27500

Один з небагатьох клубів в Україні, який продовжує підготовку спортсменів і єдиний у всьому західному регіоні, де збереглися дієві парашутна і планерна ланки. Це один з трьох планерних клубів України, де відбуваються регулярні планерні польоти і чемпіонати країни.

Адміністрація клубу розташована в місті Рівне, на вулиці Курчатова, 3 (мототрек), на четвертому поверсі. У приміщенні клубу розташовані навчальні класи, де проводяться організаційні збори, презентації та первинна підготовка спортсменів.

Польоти авіаклубу відбуваються на аеродромі Воронів, який розташований в 33 км на схід від міста Рівне, неподалік села Воронів, Гощанського району.

Аеродром являє собою льотне поле, на межі якого розташоване спортивне містечко. Це прекрасне місце для заміського відпочинку з друзями та родиною. Озеленений фруктовими садами, він стане прекрасним притулком від сірих трудових буднів і надасть можливість насолодитися улюбленою справою.

На аеродромі є зручна стоянка, готель і бар, місця під кемпінг і намети.

Географічне розташування аеродрому дозволяє здійснювати польоти у всіх напрямках, без особливих обмежень повітряного простору по лінії шляху. Сезонність погоди в наших широтах дозволяє здійснювати роботу клубу з квітня по листопад.

У розпорядженні клубу знаходиться комплекс техніки, що дозволяє здійснювати підготовку спортсменів парашутистів і планеристів на початковому етапі навчання, а також тренувальні вправи.

Рівненський авіаклуб налічує більш, ніж півстолітню історію. Від початку польотів в селищі Бармаки, в передмісті Рівного, до аеродрому «Воронів», де клуб базується сьогодні. Спортсмени трепетно і поступово створювали місце, яке для багатьох стало домом і подарувало незабутні роки пригод. Кілька членів клубу були у складі союзної збірної, а Рівненська планерна школа вважалася кращою в Україні.

Якщо ви ще не зважилися присвятити свій вільний час спортивній підготовці, ви можете виконати ознайомлювальний політ, або стрибок з парашутом, або просто відвідати аеродром і познайомитися з цікавими людьми - професійними пілотами і парашутистами.

А для того, щоб ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами, на аеродромі є бар, де можна смачно провести час і готель для ночівлі, туалет, душові та зручний паркінг, місця під кемпінг і намети.

Не відкладайте мрію - приїжджайте на аеродром в найближчі вихідні і Ви не пошкодуєте!

"Ноктюрн" by Nadia Kaminskaya

"Ми мандруємо у небі" by Nadia Kaminskaya