Вихідні 9-10.04.2016

Вівторок, 12 квітня 2016 г.
Переглядів: 508
Підписатись на коментарі по RSS

Сезон 2016 в позитивній динаміці і крайні вихідні - тому підтвердження.

Вітаємо Сергія Тхорука з відкриттям сезону польотів, Наташу Рубльову з відкриттям сезону стрибків, а Сашу Максименка так узагалі з плідною роботою і відкриттям сезону по двом фронтам!

Раді були знайомству з бандою парашутистів з Києва - ви прикрасили небо над Вороновим своїми яскравими куполами. Респект Полінці Северчук за приклад приходу в аеродром у вітер.

Планеристам потоків не родавали, тому відлітали круги та зони. Парашутисти відстрибали 7 підйомів за вихідні та відзначили ювілей. "Айдар" у новому складі знову десантувався.

Один Іллюшка з батьками відлітав ознайомчий політ на літаку, а наш Іллюшка Максименко пройшов ознайомчу закатку планеру на стоянку.

Спасибі Льоші Шарадкіну за заняття по точності приземлення. Окрема велитенська подяка Юлі і Саші Максименко, які так інтенсивно та індивідуально готували всіх спортсменів-парашутистів по 2-ам, 4-ам і... 8-ам)))). Льоша Рігер - класно, що ти приїхав, склав компанію і ввів нас у нюанси укладки, а також дякуємо за твої кльові заморські історії.

Важко відзначити всіх інструкторів, спортсменів, укладчиків, механіків, техніків, працівників кухні та складу - ваша робота безцінна, лише спільними зусиллями щотижня піднімаємося в небо!

Бережіть себе!

see you!

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru livejournal.ru
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

Авторизація MaxSiteAuth.

(обязательно)