Польоти на планері

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 27517

 

"Пізнавши один раз політ, Ваші очі назавжди будуть спрямовані у небо. Одного разу побувавши там, на все життя Ви приречені сумувати за ним." Леонардо да Вінчі

 

ЩО ТАКЕ ПЛАНЕР
Планер — це безмоторний літальний апарат (за виключенням мотопланера), який підтримується у польоті за рахунок аеродинамічної підйомної сили, наявної на крилі внаслідок набігання потоку повітря. При запуску планера зазвичай використовується літак, лебідка або буксирування автомобілем. Планер чіпляється тросом і підіймається на необхідну висоту. Після відчеплення він переходить у ширяючий політ. Прикладом найпростішого планера є звичайний паперовий літачок, який усі ми майстрували у дитинстві. Політ на планері — це незабутнє відчуття! Без шуму мотора, повна тиша… лиш Ви і небо!

 

ЧТО ТАКОЕ ПЛАННЕРНЫЙ СПОРТ?
В той час як для більшості планеристів їх захоплення є лиш видом активного відпочинку, ряд досвідчених пілотів приймають участь у змаганнях по заздалегідь визначеним маршрутам. На цих змаганнях планеристи виявляють свої вміння оптимально використовувати місцеві погодні умови, а також демонструють свої льотні навички. Класичною дисципліною планерного спорту є польоти по визначеним маршрутам на швидкість.

 

ЯК ЗДІЙСНИТИ ПОЛІТ НА ПЛАНЕРІ?
Для здійснення ознайомчого польоту на планері, Вам достатньо просто приїхати на аеродром Воронів, попередньо уточнивши по контактним телефонам наявність льотної зміни у даний день, і час, коли краще прибути на аеродром. Там Вас чекатиме планер і Ваш інструктор. Також на аеродромі є бар, де можна перекусити та відзначити політ і готель для ночівлі.

 

ЯК НАВЧИТИСЯ ЛІТАТИ НА ПЛАНЕРІ?

Якщо Ви вирішили навчитися літати на планері і керувати цією безшумною пташкою, то вітаю — перший крок зроблено!

Почати заняття можна в будь-яку пору року. Для початку доведеться прослухати короткий курс, пройти медичну комісію та наземну підготовку на аеродромі.

Навчання в авіаспортклубі здійснюється по програмі навчальної льотної підготовки. На початку Вам доведеться освоїти абетку польоту, навчитися керувати планером, злітати і сідати. Після того, як в достатній мірі буде освоєно базові навички, Ви отримаєте допуск на здійснення самостійного польоту. Ці польоти відбуватимуться над аеродромом на висоті 300м.

Коли польоти «по кругу» (так називаються перші вправи на відпрацювання зльоту і посадки) будуть позаду, розпочнеться освоєння самої суті планерного спорту — ширяючих польотів. Спершу просто знайомлячись із висхідними потоками повітря, а опісля, використовуючи їх і переходячи від одного до іншого, долати десятки і сотні кілометрів.

 

ОБМЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ

Обов’язковою умовою допуску до польоту є гарний стан здоров’я. Ми не рекомендуємо літати, маючи хвороби серця і психічні розлади.

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

У нашій бібліотеці Ви можете завантажити всі необхідні матеріали для навчання.

 

ПРИЇЖДЖАЙТЕ З ДРУЗЯМИ!
Для того, щоб Ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами, на аеродромі є бар, де можна смачно пообідати і відзначити політ, а також де Ваші друзі проведуть час, поки Ви будете у небі. На території авіаклубу є готель для ночівлі, душ, місця під кемпінг і намети, паркінг для автомобілів.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу чи колезі – найкращий подарунок це "Подарунковий сертифікат" на стрибок чи політ на планері або літаку. Про такий подарунок мріють майже всі, але далеко не кожен наважиться придбати його самостійно. Здивуйте іменинника! Подаруйте йому мрію! Вартість сертифікату так ж, як і вартість самої послуги. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту придбання. Детальніше про подарункові сертифікати

 

ЦЕНЫ

Ознайомитися із вартістю польотів Ви зможете на сторінці Ціни на польоти

 

 

 

ХОЧУ ПОЛІТАТИ!

 

Вкажіть разом з країною

Телефон бажано вказати з кодом міста