Польоти на літаку

Вівторок, 19 лютого 2019 г.
Переглядів: 23237

ПОЛЬОТИ
У Рівненському авіаційно-спортивному клубі можна здійснити ознайомчий політ на літаку. Це політ для тих, хто завжди мріяв стати пілотом або просто хотів опинитися у кабіні літака і дізнатися, що собою уособлює пілотування повітряного судна.

Досвідчений пілот підніме літак на висоту, на якій можна буде насолодитися красою рідного краю и — під постійним контролем інструктора — спробувати керувати літаком.

В польоті та після посадки можна сфотографуватися у літаку та на його фоні, щоб назавжди закарбувати цю подію.

 

НА ЯКОМУ ЛІТАКУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОЛІТ?
Політ відбуватиметься на французькому одномоторному низькомоноплані Socata Rallye.

Простора кабіна літака дозволить комфортно розташуватися, а хороша оглядовість — в найдрібніших деталях роздивитися навколишній світ.

 

ЯК ЗДІЙСНИТИ ЗДІЙСНИТИ ОЗНАЙОМЧИЙ ПОЛІТ?
Для здійснення ознайомчого польоту на літаку, достатньо просто приїхати на аеродром Воронів, попередньо уточнивши за контактними номерами телефонів наявність льотної зміни у даний день, і час, коли краще прибути на аеродром. Там Вас чекатиме літак і Ваш інструктор.

 

ПРИЇЖДЖАЙТЕ З ДРУЗЯМИ!

Для того, щоб Ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами, на аеродромі є бар, де можна смачно пообідати і відзначити політ, а також де Ваші друзі проведуть час, поки Ви будете у небі. На території авіаклубу є готель для ночівлі, душ, місця під кемпінг і намети, паркінг для автомобілів.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу чи колезі – найкращий подарунок це "Подарунковий сертифікат" на стрибок чи політ на планері або літаку. Про такий подарунок мріють майже всі, але далеко не кожен наважиться придбати його самостійно. Здивуйте іменинника! Подаруйте йому мрію! Вартість сертифікату так ж, як і вартість самої послуги. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту придбання. Детальніше про подарункові сертифікати

 

ЦЕНЫ

Ознайомитися із вартістю польотів можна на сторінці Ціни на польоти

 

 

 

ХОЧУ ПОЛІТАТИ!

 

Вкажіть разом з країною

Телефон бажано вказати з кодом міста