Стрибки у тандемі з інструктором

П'ятниця, 19 лютого 2016 г.
Переглядів: 21383

 

ТАНДЕМ
Стрибок у тандемі з інструктором — це популярний сьогодні вид стрибків для тих, хто вперше знайомиться з небом. В першу чергу від безпечний тим, що Ви стрибатимете у парі з досвідченим інструктором, за плечима в якого декілька тисяч стрибків. Наші інструктори – це майстри спорту, які благополучно провели багато сотень тандем-стрибків. А окрім того, Ви майже хвилину будете знаходитися у вільному падінні і в повній мірі відчуєте, що таке – літати в небі! 

Парашутна система, з якою здійснюється тандем-стрибок – це основний парашут прямокутної форми типу "крило", запасний парашут і страхуючі прилади. Всі системи проходять обов’язкову перевірку перед стрибком і регулярний технічний огляд. Ваша система, яка кріпиться до парашутної системи інструктора, буде перевірена при Вас на землі, підігнана під Ваш розмір і протестована під Вашою вагою.  

 

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Після того як Ви зареєструєтеся на стрибок і заповните анкету, Ви пройдете детальний наземний інструктаж по Вашим діям у повітрі. Інструктаж для Вас проведуть досвідчені інструктори, які детально пояснять, що потрібно буде робити під час стрибка. Після цього Ви разом із групою парашутистів і зі своїм інструктором сядете у літак і на висоті 2000 м Вашу систему закріплять до парашутної системи інструктора. Далі – стрибок з літака і велетенський потік задоволення! Майже хвилину ви будете знаходитися у вільному падінні, споглядати небо з висоти пташиного польоту, а потім інструктор відкриє парашут і ви будете плавно приземлятися. Інструктор зробить круг над дропзоною і акуратно приземлить парашут так, щоб на приземленні Ви почували себе комфортно.

 

ЯК СТРИБНУТИ У ТАНДЕМІ?
Для того, щоб стрибнути тандем, Вам необхідно заздалегідь нам зателефонувати або залишити Заявку. Після чого ми передзвонимо Вам і уточними можливість здійснення стрибка у зручний для Вас льотний день. По приїзду на аеродром Вам необхідно буде зареєструватися, заповнити анкету, пройти медичний огляд. Ми надамо все необхідне для стрибка екіпірування. І не забудьте взяти з собою гарний настрій!!

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СТРИБКА У ТАНДЕМІ?
Вам потрібно мати з собою паспорт і та зручне для приземлення взуття. На дропзоні Ви отримаєте комбінезон, шолом і окуляри.  

 

ВІДЕОЗЙОМКА
Щоб назавжди закарбувати стрибок – запишіть його на відео! Ви зможете показати його друзям, поділитися ним на своїй сторінці у соціальних мережах і ще довго передивлятися його, пригадуючи цей чудовий незабутній день. Окрім того Ви завжди зможете знайти своє відео на нашому каналі в YouYube. Відео Вашого стрибка зніме наш оператор, який після стрибка змонтує його і зробить зі звичайного відео драйвовий відеоролик.

 

ОБМЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
Обов’язковою умовою допуску до стрибків є хороший стан здоров’я. Ми не рекомендуємо стрибати, маючи хвороби серця, психічні розлади, вагітність, проблеми опорно-рухової системи. Також до стрибків не допускаються діти до 8-ми років.

 

ПРИЇЖДАЙТЕ З ДРУЗЯМИ!
Щоб Ваш відпочинок не був обтяжений зайвими турботами на аеродромі є затишне кафе, де можна смачно поснідати, перекусити чи відзначити стрибок і де Ваші друзі проведуть час протягом Вашого навчання. Також для бажаючих лишитися на ночівлю є готель з душевими кімнатами та туалетами, зручний паркінг, місця під кемпінг і намети. У холодну пору року всі приміщення опалюються.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Якщо Ви бажаєте зробити подарунок другу чи колезі – найкращий подарунок це "Подарунковий сертифікат" на стрибок чи політ на планері або літаку. Про такий подарунок мріють майже всі, але далеко не кожен наважиться придбати його самостійно. Здивуйте іменинника! Подаруйте йому мрію! Вартість сертифікату так ж, як і вартість самої послуги. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту придбання. Детальніше про подарункові сертифікати

 

ЦІНИ

Ознайомитися із вартістю польотів Ви зможете на сторінці Ціни на стрибки з парашутом

 

 

 

ХОЧУ СТРИБНУТИ!

 

Вкажіть разом з країною

Телефон бажано вказати з кодом міста